METSA OST
www.metsaost.ee
Metsakinnistute ost | metsaost.ee

Metsakinnistute ost | metsaost.ee

Metsa ost OÜ põhitegevuseks on metsakinnistute ost, kasvava metsa ost (raieõiguse ost) ja pakume ka metsaomanikele abi metsa aktiivsel majandamisel. Metsakinnistute ost | metsaost.ee

Kui plaanid enda metsa raieõigust müüa või müüa kogu metsakinnistu, siis saada päringu lehel enda andmed ja teeme sulle metsa ostuks pakkumise.   Kasvava metsa raieõiguse ostu puhul jääb metsakinnistu müüjale alles ja seda on võimalik edasi majandada (näiteks harvendus- või hooldusraiete korral jääb suurem osa metsa kasvama), siis toob sama metsakinnistu omanikule ka edaspidi tulu. Kui metsa majandamiseks endal suurt huvi ja võimalusi ei ole, siis on lahenduseks kogu metsakinnistu müük. Metsamaa ostu järgselt jääb sellisel juhul metsa edasiseks majandamiseks vajalike dokumentide vormistamine (näiteks metsamajanduskava koostamine) ja tööde organiseerimine täielikult ostja pädevusse. Kui plaanid enda metsa raieõigust müüa või müüa kogu metsakinnistu, siis saada päringu lehel enda andmed ja teeme sulle metsa ostuks pakkumise.   Kasvava metsa raieõiguse ostu puhul jääb metsakinnistu müüjale alles ja seda on võimalik edasi majandada (näiteks harvendus- või hooldusraiete korral jääb suurem osa metsa kasvama), siis toob sama metsakinnistu omanikule ka edaspidi tulu. Kui metsa majandamiseks endal suurt huvi ja võimalusi ei ole, siis on lahenduseks kogu metsakinnistu müük. Metsamaa ostu järgselt jääb sellisel juhul metsa edasiseks majandamiseks vajalike dokumentide vormistamine (näiteks metsamajanduskava koostamine) ja tööde organiseerimine täielikult ostja pädevusse. Metsa ost OÜ põhitegevuseks on metsakinnistute ost, kasvava metsa ost (raieõiguse ost) ja pakume ka metsaomanikele abi metsa aktiivsel majandamisel. Metsakinnistute ost | metsaost.ee
Metsakinnistute ost | metsaost.ee
suurepärane disain ja mitmeid uusi kodulehe valmistamise võimalusi pakkuv firma, kus on veebilehe valmistamine täiesti uuel kaasaegsel tasemel, mis on kodulehtede tegemise osas kaasaegseid lahendusi ja ka veebilehtede mobiilseid disaine, mis on nutiseadmetes nähtavad ja kodulehtede valmistamine ka tahvelarvutitele.

Metsa ost, metsakinnistu ost

Metsa ost OÜ põhitegevuseks on metsakinnistute ost, kasvava metsa ost (raieõiguse ost) ja pakume ka metsaomanikele abi metsa aktiivsel majandamisel.

Kui plaanid enda metsa raieõigust müüa või müüa kogu metsakinnistu, siis saada päringu lehel enda andmed ja teeme sulle metsa ostuks pakkumise.

 

Kasvava metsa raieõiguse ostu puhul jääb metsakinnistu müüjale alles ja seda on võimalik edasi majandada (näiteks harvendus- või hooldusraiete korral jääb suurem osa metsa kasvama), siis toob sama metsakinnistu omanikule ka edaspidi tulu. Kui metsa majandamiseks endal suurt huvi ja võimalusi ei ole, siis on lahenduseks kogu metsakinnistu müük. Metsamaa ostu järgselt jääb sellisel juhul metsa edasiseks majandamiseks vajalike dokumentide vormistamine (näiteks metsamajanduskava koostamine) ja tööde organiseerimine täielikult ostja pädevusse.

Metsakinnistute ost | metsaost.ee Metsa ost OÜ põhitegevuseks on metsakinnistute ost, kasvava metsa ost (raieõiguse ost) ja pakume ka metsaomanikele abi metsa aktiivsel majandamisel. Metsakinnistute ost | metsaost.ee

METSA OST
Metsandusettevõte Metsa ost OÜ pakub metsaomanikele abi metsa majandamisel. Metsaost.ee on heaks partneriks kui plaanid metsa müüa.

SINU PARTNER
Metsa ost OÜ poole tasub pöörduda
kui vajad abi metsandusdokumentide vormistamisel, metsa majandamise küsimustes või otsid metsale ostjat.

EDUKAS MÜÜK
Kui plaanid metsa müüa, siis on eduka tehingu eelduseks professionaalne partner, kes aitab korda ajada kõik dokumendid ja annab head nõu.

KONTAKT
Metsa Ost OÜ, reg 11913749
Pärna allee 4, Vahi küla
Tartu vald, Tartumaa 60534
660 6600,

www.metsaost.ee copyright © 2014 Metsa ost OÜ