METSA OST
www.metsaost.ee
Teeme sulle metsa ostupakkumise | metsaost.ee

Teeme sulle metsa ostupakkumise | metsaost.ee

Kui oled plaani pidanud kasvava metsa müügiks või kogu metsakinnistu müügiks, siis anna meile teada ja teeme sulle metsa ostu või metsamaa ostu pakkumise. Teeme sulle metsa ostupakkumise | metsaost.ee

Saame lähtuvalt müügisoovist teha pakkumise kas metsa ostuks või metsa raieõiguse ostuks. Metsa ost OÜ on professionaalne metsa ostufirma, siis saame sulle pakkuda asjatundlikke variante metsa ostu vormistamisel ja kindlasti leiame üheskoos sobivad tingimused. Kõigile metsaomanikele saame metsa ostul pakkuda nõustamist ja abi metsa ostu-müügitehingu teostamisel.    Raieküpseks kasvanud metsa, milles on puud raieks sobiva vanusega, ei maksa lasta üle õige raieaja niisama seista, sest õige raieaja möödalaskmisel hakkavad puud vananema, muutuvad vastuvõtlikumaks kahjuritele ja haigustele. Vanemad puud muutuvad nõrgemaks ja sellist metsa räsivad ka tormid rohkem. Raieküpse metsa väärtus aastate jooksul enam ei kasva, vaid hakkab aja jooksul hoopis vähenema.   Optimaalne metsa majandamine lähtub nii kehtivast metsaseadusest, eeskirjadest kui ka jälgib professionaalset metsamajanduskava. Oleme seda meelt, et metsa aktiivne majandamine peaks lisaks eelpoolloetletutele järgima ka keskkonnasäästlikkuse ja jätkusuutlikkuse põhimõtteid. Saame lähtuvalt müügisoovist teha pakkumise kas metsa ostuks või metsa raieõiguse ostuks. Metsa ost OÜ on professionaalne metsa ostufirma, siis saame sulle pakkuda asjatundlikke variante metsa ostu vormistamisel ja kindlasti leiame üheskoos sobivad tingimused. Kõigile metsaomanikele saame metsa ostul pakkuda nõustamist ja abi metsa ostu-müügitehingu teostamisel.    Raieküpseks kasvanud metsa, milles on puud raieks sobiva vanusega, ei maksa lasta üle õige raieaja niisama seista, sest õige raieaja möödalaskmisel hakkavad puud vananema, muutuvad vastuvõtlikumaks kahjuritele ja haigustele. Vanemad puud muutuvad nõrgemaks ja sellist metsa räsivad ka tormid rohkem. Raieküpse metsa väärtus aastate jooksul enam ei kasva, vaid hakkab aja jooksul hoopis vähenema.   Optimaalne metsa majandamine lähtub nii kehtivast metsaseadusest, eeskirjadest kui ka jälgib professionaalset metsamajanduskava. Oleme seda meelt, et metsa aktiivne majandamine peaks lisaks eelpoolloetletutele järgima ka keskkonnasäästlikkuse ja jätkusuutlikkuse põhimõtteid. Kui oled plaani pidanud kasvava metsa müügiks või kogu metsakinnistu müügiks, siis anna meile teada ja teeme sulle metsa ostu või metsamaa ostu pakkumise. Teeme sulle metsa ostupakkumise | metsaost.ee
Teeme sulle metsa ostupakkumise | metsaost.ee
suurepärane disain ja mitmeid uusi kodulehe valmistamise võimalusi pakkuv firma, kus on veebilehe valmistamine täiesti uuel kaasaegsel tasemel, mis on kodulehtede tegemise osas kaasaegseid lahendusi ja ka veebilehtede mobiilseid disaine, mis on nutiseadmetes nähtavad ja kodulehtede valmistamine ka tahvelarvutitele.

Teeme sulle metsa ostupakkumise

Kui oled plaani pidanud kasvava metsa müügiks või kogu metsakinnistu müügiks, siis anna meile teada ja teeme sulle metsa ostu või metsamaa ostu pakkumise.

Saame lähtuvalt müügisoovist teha pakkumise kas metsa ostuks või metsa raieõiguse ostuks. Metsa ost OÜ on professionaalne metsa ostufirma, siis saame sulle pakkuda asjatundlikke variante metsa ostu vormistamisel ja kindlasti leiame üheskoos sobivad tingimused. Kõigile metsaomanikele saame metsa ostul pakkuda nõustamist ja abi metsa ostu-müügitehingu teostamisel. 

 

Raieküpseks kasvanud metsa, milles on puud raieks sobiva vanusega, ei maksa lasta üle õige raieaja niisama seista, sest õige raieaja möödalaskmisel hakkavad puud vananema, muutuvad vastuvõtlikumaks kahjuritele ja haigustele. Vanemad puud muutuvad nõrgemaks ja sellist metsa räsivad ka tormid rohkem. Raieküpse metsa väärtus aastate jooksul enam ei kasva, vaid hakkab aja jooksul hoopis vähenema.

 

Optimaalne metsa majandamine lähtub nii kehtivast metsaseadusest, eeskirjadest kui ka jälgib professionaalset metsamajanduskava. Oleme seda meelt, et metsa aktiivne majandamine peaks lisaks eelpoolloetletutele järgima ka keskkonnasäästlikkuse ja jätkusuutlikkuse põhimõtteid.

Teeme sulle metsa ostupakkumise | metsaost.ee Kui oled plaani pidanud kasvava metsa müügiks või kogu metsakinnistu müügiks, siis anna meile teada ja teeme sulle metsa ostu või metsamaa ostu pakkumise. Teeme sulle metsa ostupakkumise | metsaost.ee

METSA OST
Metsandusettevõte Metsa ost OÜ pakub metsaomanikele abi metsa majandamisel. Metsaost.ee on heaks partneriks kui plaanid metsa müüa.

SINU PARTNER
Metsa ost OÜ poole tasub pöörduda
kui vajad abi metsandusdokumentide vormistamisel, metsa majandamise küsimustes või otsid metsale ostjat.

EDUKAS MÜÜK
Kui plaanid metsa müüa, siis on eduka tehingu eelduseks professionaalne partner, kes aitab korda ajada kõik dokumendid ja annab head nõu.

KONTAKT
Metsa Ost OÜ, reg 11913749
Pärna allee 4, Vahi küla
Tartu vald, Tartumaa 60534
660 6600,

www.metsaost.ee copyright © 2014 Metsa ost OÜ